KONST / Litografier / Färglitografi 15103153
nr 1510 3153
Mia Jarnsjö
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 27/90. Färglitografi, bildmått: 38x33cm, yttermått inklusive ram: 75x55cm
Mia Jarnsjö, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:21:56
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer